Pokoje u Piotra - MrzeżynoPokoje u Piotra - MrzeżynoPokoje u Piotra - Mrzeżyno
:: "POKOJE U PIOTRA" - LICZNIK ONLINE :: Gości online: 2

 

.:: Dojazd ::.

Dla posiadaczy czterech kółek istnieją dwie możliwości dojazdu do Mrzeżyna. Pierwsza z nich prowadzi przez miejscowość Trzebiatów i jest to droga dla tych, którzy zdecydują się podróżować drogą S3, np. z południowo-zachodnich regionów naszego kraju. Drugą możliwością jest przyjazd od strony miejscowości Kołobrzeg. W zaplanowaniu najlepszej trasy dojazdu pomoże Państwu ta oto mapa. Dla pozostałych podróżnych istnieje możliwość dojazdu autobusem lub pociągiem. Aktualne informacje na temat połączeń autobusowych bądź kolejowych można znaleźć na stronach internetowych polskich przewoźników.

Aby trafić do naszego domku należy przedostać się na drugi brzeg rzeki Regi. Oto dwie możliwości dojazdu:

Wariant nr I:

Plan Mrzeżyna
Jadąc ulicą Trzebiatowską od strony Trzebiatowa należy zjechać z ronda trzecim zjazdem i kierować się na most na rzece. Ten wariant dojazdu został zaznaczony na mapce obok kolorem czerwonym. Po przejechaniu około stu metrów ulicą Wojska Polskiego należy na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w ulicę Słoneczną i kierować się w stronę osiedla domków jednorodzinnych. Trasa przejazdu od skrzyżowania do domku została nakreślona kolorem niebieskim.

Wariant nr II:

Jadąc od strony Kołobrzegu należy poruszać się cały czas ulicą Kołobrzeską, która prowadzi bezpośrednio do ronda, z którego należy zjechać drugim zjazdem, a następnie przejechać przez most na rzece. Ten wariant dojazdu został zaznaczony na mapie kolorem zielonym. By dojechać do naszego domku należy postępować w sposób opisany
w Wariancie I.

 

Lokalizacja GPS: N 54°08'24", E 15°16'52"
 
Kąpielisko w Mrzeżynie poraz kolejny w 2014 r. otrzymało znak "Błękitnej flagi" - wyróżnienie przyznawane obiektom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych.
Błękitna Flaga
Mrzeżyno 2014

>> więcej
  Mrzeżyno - widok na port i marinę:
Mrzeżyno - widok na port i marinę
 
©2004-2021 "Pokoje u Piotra" - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie -  Master